Як жити в “кайф”: психологічний тренінг для студентів-германістів

5 і 11 листопада 2021 року пройшли психологічні тренінги від завідувачки навчальної психолого-консультативної лабораторії Марини Радіонової для здобувачів вищої освіти академічних груп 1ГМЛА і 2ГМЛА факультету філології та соціальних комунікацій. Захід було сфокусовано на визначення усвідомленого ставлення до актуальних потреб особистості та ресурсів для їх задоволення.

Після тренінгу студенти поділились своїми враженнями.

Алєксєєнко Діана: «Тренінг “Життя в кайф” був дуже цікавим та гармонійним. Що ж ми робили? По-перше, почали описувати образ нашого майбутнього за категоріями, наприклад, “Моя особистість”, “Мої стосунки з близькими і оточуючими”, “Мої цілі та прагнення” тощо. Зазвичай, ми дуже часто тримаємо свої бажання в голові, тож вони можуть асимілюватися з-поміж інших, і тому корисно прописувати їх на папері. Крім того, ми ознайомилися з персональними заповідями успішного життя, серед яких мені найбільш запам’яталася ця: “Це твоє життя – проживи його, як ти хочеш”».

Кращенко Ілля: «На мій погляд, тема тренінгу актуальна й корисна. Адже важливо усвідомлювати, чого ти хочеш, і вміти визначати відповідну стратегію. Тож, проходячи різні тести, ми змогли скласти власний список цілей, яких ми хочемо досягти в майбутньому, та прописали план дій для їх реалізації».

Висловлюємо подяку тренеру Марині Сергіївні за можливість краще пізнати себе та віднайти ресурси для гармонійного життя.

За матеріалами кафедри іноземних мов

і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print