З чемпіонату світу у Норвегії

З 8 по 13 листопада 2021 року в місті Ставангер (Норвегія) пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок. За національну збірну України у ваговій категорії до 120 кг виступав майстер спорту міжнародного класу, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Бердянського державного педагогічного університету Олександр Рубець. 420 кг у присіданнях зі штангою на плечах, 295 кг у жимі лежачи та 342,5 кг у тязі штанги принесли Олександру 1057,5 кг у сумі триборства  та четверте місце в цій ваговій категорії. Окрім цього, у нього срібна медаль у присіданні зі штангою на плечах.

Збірна команда України посіла друге командне місце: на першому – Росія, на третьому – Північна Ірландія. На цих змаганнях спортсмени більш ніж 30-и країн світу брали участь у розіграшу  ліцензій для участі у Всесвітніх іграх, які пройдуть у липні 2022 року у Бірмінгемі (Велика Британія). І хоча Олександр став четвертим, але за спеціальною формою IPF (International Powerlifting Federation) він набрав 108 очок, що вивело його на друге місце у ваговій категорії до 120 кг та дало ліцензію на участь у Всесвітній іграх.