Якісний та чітко регламентований старт – запорука успішного та усвідомленого навчання на спеціальності 231 Соціальна робота

Спеціальність 231 “Соціальна робота” – це одна з найбільш важливих і відповідальних сфер діяльності, яка врегульовує соціальні та гуманітарні аспекти в умовах війни. Допомагає долати складні життєві обставини та наслідки війни окремим особам та соціальним групам. Тому сучасна підготовка соціальних працівників вимагає від здобувачів не тільки присутності на парах, але і усвідомленості цілей, змісту та результатів навчання, а також відповідальності у реалізації свого права на освіту.

Сьогодні навчання соціальних працівників – це не тільки про теорію, але і про практику, спільноту та підтримку. Задля формування успішної та відповідальної нової хвилі здобувачів, 15 вересня кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти за ініціативи Катерини Петровської, завідувачки кафедри та гарантів освітньо-професійних програм, організувала та провела загальні збори для здобувачів першого курсу магістратури спеціальності 231 “Соціальна робота”, окремо для денної та заочної форм навчання.

Під час зустрічей здобувачі мали можливість: дізнатися детальніше про наш університет та кафедру, та навіть віртуально їх відвідати, познайомитися з гарантами, групами забезпечення та викладачами, які будуть забезпечувати освітній процес, поринути у світ можливостей та навчальних активностей своїх освітньо-професійних програм і дізнатися про особливості навчання, познайомитися зі своїми науковими керівниками магістерських робіт, неформально поспілкуватися та отримати відповіді на всі хвилюючі питання.

Ці зустрічі створили умови для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 231 “Соціальна робота”, де вони могли відчути себе частиною спільноти та отримати необхідну інформацію та підтримку для успішного навчання. Усвідомлене навчання та підтримка з боку університету та кафедри є запорукою успіху та професійного зростання майбутніх соціальних працівників.

Ми вітаємо всіх нових магістрантів і бажаємо їм невичерпного джерела знань та незабутнього досвіду на шляху до професійного становлення у важливій місії – допомоги людям!


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print