Юлія Ярошенко – “Студент року-2020” Бердянського державного педагогічного університету

Хочемо познайомити Вас з нашою здобувачкою вищої освіти, талановитою, здібною, ерудованою – Юлією Ярошенко.

У 2015 році Юлія стала студенткою 1 курсу спеціальності «Хореографія» Бердянського державного педагогічного університету. У 2019 році закінчила бакалаврат з відзнакою та продовжує навчання в магістратурі.

Юлія Ярошенко займається науковою роботою, систематично працює над підвищенням свого професійного та інтелектуального рівня, бере активну участь у роботі студентських наукових гуртків. Має публікації у збірці тез наукових доповідей студентів Бердянського державного педагогічного університету, збірці тез ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти» (м. Умань), була учасницею V Всеукраїнської науково-практичної конференції (з міжнародною участю), І Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції Рада молодих учених БДПУ, I Міжнародної науково-практичної конференції «Topical aspects of modern science and practice», Франкфурт-на-Майні, Німеччина, V Міжнародної науковіої конференції «Виховний та мистецький вплив сучасного хореографічного мистецтва: тенденції та перспективи розвитку» (м. Львів) тощо.

Юлія постійно підвищує свою виконавську майстерність та представляє університет на олімпіадах, семінарах різного рівня: Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Хореографія» (м. Одеса), семінар-практикум для голів обласних методичних об’єднань керівників гуртків сучасної хореографії  (м. Запоріжжя), ІІ Обласний семінар-практикум «Діалог актуальних дискурсів: теорія, методика і практика», участь у конкурсі Міжнародної асоціації позашкільної освіти (МАПО) з конкурсним проєктом під назвою «Виховуємо танцюючи». У рамках наукового гуртка разом з викладачем створили танцювальний журнал на платформі Blogger «BERDYANSK DANCE PROJECT UNIVERSITY».

Своє навчання в університеті Юлія поєднує з роботою у народному ансамблі естрадного танцю «МарЛен» (худ. керівник – канд. пед. наук, доцент, заслужений працівник культури України О. Мартиненко).

Юлія Ярошенко бере активну участь у всіх виховних і концертних заходах факультету, університету, міста Бердянська, майстер-класах, нагороджена сертифікатами, подяками ректора та грамотами декана факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, грамотами міського голови за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики міста та з нагоди Дня молоді і за самовіддану працю, значний внесок у розвитку культури у місті Бердянську, активну творчу участь у загальноміських культурно-масових заходах та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, нагороджена грамотою БДПУ Рада Молодих Учених за популяризацію сучасної науки та активну наукову діяльність (2020р.); грамотою за активну творчу діяльність та популяризацію хореографічного мистецтва в місті Бердянську. Юлія – переможниця конкурсу «Міс БДПУ – 2018» та «Студент року – 2018» в номінації «Артист року – 2018». Відповідальна, дисциплінована, наполеглива, тактовна, комунікабельна, вимоглива до себе дівчина. Весь викладацький склад кафедри теорії та методика навчання мистецьких дисциплін Вітає Юлію з перемогою!

За матеріалами

кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print