З ТУРЕЦЬКИХ МАНДРІВ ПОВЕРНУВШИСЬ,

ЗВІТУВАЛИ СТУДЕНТИ БДПУ? НІ, З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ!

На календарі – листопад, і настав час звітувати нам, студентам БДПУ, які цьогоріч їздили на практику за кордон. Ох нелегка ця справа – туризм, проте яка ж цікава! І переконався в цих словах кожен, хто прийшов 14 листопада до актової зали університету. Завідуюча кафедри менеджменту готельного, курортного та туристичного сервісу, кандидат економічних наук, доцент Галина Володимирівна Казачковська зібрала на презентацію міжнародної практики керівників та викладачів університету, представників бердянських ЗМІ і, звичайно, студентів з різних факультетів. Всі прагнули дізнатися, що ж все ж таки робили наші студенти місяцями на діамантовому Анталійському узбережжі?

Першими виступили студенти Інституту філології та соціальних комунікації, які проходили практику в туристичній компанії «Санрайз Тур». Хлопці та дівчата розповіли про цікавості менталітету турків та допомогли кожному заглянути за куліси  специфіки  їхньої роботи. Одні студенти працювали супроводжуючими гідами, тобто зустрічали гостей в аеропорту та розвозили їх по готелях. По дорозі давали всю необхідну інформацію туристам для гарного відпочинку. Також, навпаки, забирали гостей, які вже відпочили та відвозили їх  до анталійського аеропорту. Інші студенти були супроводжуючими гідами на екскурсіях, тому встигли побачити чимало чого цікавого. І, звичайно, робота в готелях. Студенти-практиканти допомагали готельним гідам та працювали в клубах, займаючись з дітьми. Заключним етапом виступу практикантів «Санрайз Туру» стало відео, яке повною мірою змогло показати цікавий день із життя трансферного гіда. Зйомка велася від першої особи, і кожен присутній зміг зануритися в робочу атмосферу студентів на турецькому узбережжі.

Після виступу філологів, захоплював дивовижний танок живота студентки нашого університету:  загадкові східні рухи дівчини ще більше підкинули дров у вогонь, який горів в очах всіх присутніх.

Настала черга ділитися враженнями студентів факультету економіки та управління, які проходили практику в Туреччині вже другий рік поспіль і чудово себе зарекомендували в туристичній компанії «Нева».  Цікаві світлини на великому екрані не давали засумувати присутнім ні на мить. Під час свого виступу вони пригощали присутніх смачною турецькою «солодинкою» – рахат-лукумом. Завершили свій виступ чудовою романтичною піснею про кохання, яку виконав турецькою мовою один із студентів-практикантів.

На завершення заходу перший проректор університету, кандидат філософських наук, доцент Володимир Михайлович Федорик, доктор історичних наук, професор Ігор Ігорович Лиман, декан факультету економіки та управління  доктор економічних наук, доцент Владислав Григорович Саєнко, привітавши студентів з успішним завершенням цьогорічної практики, підкреслили, що це чудовий досвід для нашого університету і відповідні кафедри будуть впевнено рухатися у цьому напрямі. Всі присутні ще раз переконалися в тому, що наш рідний університет не стоїть на місці, а впевнено розвивається не тільки на  локальному, а й на міжнародному рівні.

Руслан Алієв,

студент, кореспондент «Університетського Слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print