Задля досягнення ґендерної рівності

Упродовж листопада ц. р. Наталя Рибнікова, здобувачка І курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 231 Соціальна робота, провела цикл онлайн-лекцій про 5-ту Ціль сталого розвитку – ґендерну рівність.

Лекції були проведені для здобувачів спеціальності 231 Соціальна робота різних рівнів та форм здобуття освіти. Загальна кількість учасників становила 45 осіб. Такі освітні заходи є частиною соціального проєкту, який реалізовує Наталя, як переможниця програми «SDG-Амбасадори» 2020.

Цілі сталого розвитку (SDG), які ще називають «Глобальними цілями» – це загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити з бідністю, захистити планету і забезпечити мир і процвітання для всіх людей у світі.

Лекції відбувалися в інтерактивному форматі, оскільки було важливо не лише розповісти про ґендерну рівність та існуючі проблеми, а надати прості та конкретні рекомендації, які може виконати будь-яка людина для досягнення Цілі №5.

Переможці цьогорічної програми «SDG-Амбасадори» від Центру «Розвиток КСВ» підготували путівник, у якому визначили конкретні кроки, які ви можете зробити вже сьогодні, щоб почати досягати усіх цілей сталого розвитку. Ознайомитися з цими кроками можна за посиланням: https://csr-ukraine.org/materials/putivnyk-sdg/

 

Світлини з архіву автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print