Залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків

Бердянський державний педагогічний університет залучає до аудиторних занять професіоналів-практиків, представників роботодавців. Доброю традицією є така практика під час підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальністю Середня освіта (Біологія та здоров’я людини). Зокрема, в рамках вивчення освітньої компоненти «Анатомія і фізіологія людини» (викладачі доц. С. Книш, ст.в. І. Расторгуєва) до аудиторних занять із застосуванням дистанційних технологій на платформі Zoom були залучені Оксана Волошина та Віра Корвегіна, як професіонали-практики КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія».

Онлайн-конференція була присвячена темі: «Сенсорні системи. Загальний покрив». Учителі-практики продемонстрували можливості цифрової лабораторії Vernier, поділилися досвідом використання віртуальних лабораторій з біології Zygote Body 3D Anatomy Online Visualizer. Візуалізація, тривимірне зображення будови епідермісу, дерми і підшкірно-жирової клітковини, похідних шкіри сприяла кращому засвоєнню матеріалу. Компактна цифрова лабораторія з неймовірними можливостями – просто знахідка для сучасного педагога.

Здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація», вчителі та викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету зацікавлено й схвально сприйняли такий формат зустрічі, і висловлюють щиру подяку за співпрацю директору КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Ігорю Кривку за надану можливість та матеріально-технічну базу для проведення такої пізнавальної віртуальної зустрічі.

За матеріалами кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print