Задоволення – велике, вражень море!!!

Щойно 19 студентів БДПУ повернулися зі столиці України, де минулої неділі насолоджувалися чарівністю Києва, а вчора мали незабутню екскурсію у Верховній Раді України! Поїздка проходила з ініціативи минулорічної випускниці БДПУ Вікторії Лутчак, яка сьогодні разом із студенткою нашого університету Христиною Алієвою проходять 8-місячне стажування саме в державному парламенті та редактора газети БДПУ «Університетське Слово» Степана Гериліва при активній підтримці ректора Вікторії Зарви, голови комітету профспілки БДПУ Віталія Лоли, кафедри соціальних комунікацій ІФСК… Стінами Верховної Ради України екскурсію проводила Головний консультант Інформаційного управління Апарату ВРУ Ірина Руденко.

Майбутні журналісти, історики, політологи з цікавістю ознайомилися з найголовнішими віхами вітчизняного державотворення, побачили на власні очі будинок Верховної Ради України “під куполом”, відчули дух робочих буднів народних депутатів, почути цікаві історії та неймовірні «секрети», побачили сесійну залу та залу, де проходять зустрічі з гостями та приймаються іноземні делегації, а також побували в кулуарах Верховної Ради, конференц-залі, побачити одну з головних прикрас ВР – надзвичайну чудову картину «Державотворення», при огляді якої прокидається патріотичність та гордість за свою Батьківщину, за Незалежну Україну…

Задоволення – велике, вражень море!!! Ми ще розповідатимемо про це не раз, а ось, поки що, кілька коротеньких коментарів учасників поїздки:

Наталя Курилишин: «Київ! Незабутні враження, чудова можливість розкрити нам багато нового щодо роботи єдиного законодавчого органу держави, побачити все багатство величного міста! Дякую вам за ще одну здійснену мою мрію!!!».

Віра Надєжда: «Кожна хвилина, проведена в Києві, залишилася незабутньою! Відкриваючинові горизонти, відкриваєш й власні цілі на майбутнє. Дякую!».

Юлана Рак: «Верховна Рада, екскурсія до неї залишають незабутні враження, бо саме тут вирішується доля рідної України!».

Анастасія Ліконцева: «Дякую організаторам поїздки за незабутню подорож до столиці та унікальну можливість відвідати Верховну Раду. Це було неперевершено!».

Антон Сердюченко: «Захоплююче та незабутньо! Дякую!!!».

Юля Хаматгораєва: «Побільше б таких цікавих поїздок! Бо саме в студентські роки, коли ми молоді й повні енергії й сил, потрібно підкорювати світ, починаючи з рідної Вітчизни, що ми на чолі з Степаном Миколайовичем і зробили!».

P. S.
Приємно було кожному, коли, прибувши до рідного Бердянська, побачили на пероні серед зустрічаючих й голову профспілкового комітету БДПУ Віталія Лолу, який зразу ж зацікавився враженнями, спогадами від поїздки… До речі, Віталій Григорович поїздку студентів до столиці «підсолодив» двома коробками солодощів – смачно було!!!

«Університетське Слово»

Світлини редакції та
Антона Сердюченка,
студента БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print