Задумуючись над трагедією…

Цьогорічне вшанування пам’яті жертвам Голодомору 1932-1933рр. пройшло в Бердянському економіко-гуманітарному коледжі в особливому форматі.

Метою проведеного заходу було вшанування пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховування в учнів, студентів особистісних рис громадянина України, патріотизму, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.

Учні груп «КК-39», «КО-21» на чолі з викладачем історії України Оленою Топорчук та класним керівником Тетяною Дурнєвою змусили згадати кожного з присутніх про ті страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу.

Студентам було представлено телевізійний фільм, присвячений незабутнім, трагічним подіям в Україні у 1932-1933 роках.

Після перегляду фільму учні та студенти коледжу зібралися на молитву за загиблими під час голодоморів, а після цього пройшла хвилина мовчання. По завершенні молитви учні засвітили свічки пам’яті.  А 24 листопада 2018 року з 1550 до 1620 на площі перед міським Палацом  культури ім. Т. Г. Шевченка педагогічні працівники та студенти приєднаються до загальнонаціональної хвилини мовчання  акції «Запали свічку».

1 2

3

Галина Іванченко,

заступник директора з виховної роботи

Світлини з архіву коледжу 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print