Замість цигарки – цукерка…

21 листопада – Міжнародний день відмови паління.

Поява цього дня цілком виправдана, оскільки статистика Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо даної проблеми не може не лякати. Згідно з даними ВООЗ, у всьому світі 90% усіх випадків смертей від раку легенів, 75% смертей від хронічного бронхіту, а також 25% випадків смертей від ішемічної хвороби серця в тій чи іншій мірі викликані курінням людини. Більше того, практично кожні 10 хвилин вмирає курець. Експерти прогнозують, що буквально через 10 років цей показник смертності збільшиться до одного курця в 3 секунди.

Не залишилися байдужими до цієї проблеми студенти факультету фізико-математичної та технологічної освіти. Сьогодні на факультеті пройшла акція під лозунгом «День без паління». В рамках заходу студентам роздавали буклети, в яких висвітлювалася проблема паління (див. світлини). Цигарки обмінювали на цукерки. Крім того, в усіх академічних групах пройшли кураторські години на тему «Життя без паління».

Міжнародний день відмови від куріння – прекрасний привід задуматися над тим, що в цілому зараз курить десята частина жінок, більше половини всіх чоловіків, 53% старшокласників. Тому Міжнародний день відмови від куріння обов'язково пов'язаний з проведенням заходів, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою.

Яна Сичікова,

заступник декана з соціально-виховної роботи, наукової та міжнародної діяльності

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print