Засідання Ради молодих учених у новому навчальному році – done

4 листопада ц.р., відбулося перше засідання Ради молодих учених БДПУ у 20212022 навчальному році. Зустріч відбувалася в онлайн-форматі і об’єднала молодих учених нашого університету з метою знайомства із новими делегатами та планування спільної діяльності.

Цьогоріч, зміна складу правління РМУ відбулася на 3 факультетах нашого університету, а також оновився загальний склад молодих учених. У 2021-2022 н.р. Ради молодих учених факультетів очолюють:

  • Ольга Малихіна – голова РМУ факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, к.псих.н., старший викладач кафедри прикладної психології та логопедії.
  • Марина Нестеренко – голова РМУ факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, старший викладач кафедри початкової освіти, кандидат педагогічних наук, доцент,
  • Вадим Самойленко – голова РМУ факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання.
  • Вікторія Бондаренко – голова РМУ факультету фізико-математичної,  комп’ютерної та технологічної освіти, старший лаборант кафедри фізики та методики навчання фізики.
  • Олексій Короткий – голова РМУ гуманітарно-економічного факультету, асистент кафедри історії та філософії, старший лаборант навчальної археологічної лабораторії.
  • Альона Чернишенко – голова РМУ факультету філології та соціальних комунікацій, здобувачка третього курсу спеціальності романо-германська філологія.

На порядку денному розглядалися важливі питання: оновлення складу правління РМУ, зокрема переобрання заступника голови  та секретаря голови РМУ, обговорення плану заходів у новому навчальному році.

Наразі до складу правління РМУ входять 19 делегатів від факультетів з числа молодих учених (доценти, викладачі, асистенти, аспіранти, докторанти), здобувачів вищої освіти. На засіданні було обрано такий склад правління Ради молодих учених:

Анастасія Попова (делегат від факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти) – голова РМУ,

Вікторія Бондаренко (делегат від факультету фізико-математичної та компютерно-технологічної освіти) – заступник голови РМУ,

Вікторія Федорик (делегат від факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв) – секретар РМУ.

Важливим етапом зустрічі було обговорення плану заходів, особливо визначення нових напрямів роботи та проектів, які члени РМУ БДПУ планують запровадити у свою діяльність та вже готові реалізовувати цікаві ініціативи з метою популяризації молодої науки.

Вітаємо новий склад Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету 2021–2022 н.р. та бажаємо плідної і продуктивної роботи!

Анастасія Попова,

голова РМУ БДПУ,

ст. викладач кафедри соціальної роботи

та інклюзивної освіти ФДССО, к.пед.н


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print