Засідання Ради молодих учених у новому навчальному році

13 вересня 2023 року відбулось перше розширене засідання Ради молодих учених Бердянського державного педагогічного університету у новому навчальному 2023–2024 н.р.

На порядку денному розглядалися важливі питання: оновлення складу правління РМУ, обговорення перспективних напрямів діяльності, плану роботи у поточному році, а також  завдань та актуальних новин у сфері науки.

Цього року відбулись зміни у складі правління РМУ БДПУ. Відповідно до результатів голосування на посаду заступника голови Ради була обрана представниця факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти. Інші члени правління залишилися незмінними.

Кадрові зміни відбулись і на факультетах БДПУ. Так, у новому навчальному році на гуманітарно-економічному факультеті РМУ очолюватиме Олександра Дудукалова, кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри економіки, підприємництва та фінансів. Крістіна Петрик, старша викладачка кафедри початкової освіти, керуватиме радою молодих учених факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв. На інших факультетах виконують обов’язки голови  попереднього складу.

Також до складу РМУ БДПУ були обрані делегати, що представлятимуть свої факультети на загальних зборах. У загальній кількості РМУ БДПУ включає 19 делегатів.

Важливим етапом зустрічі стало обговорення перспективних напрямів та плану роботу РМУ БДПУ, в рамках якого обговорили та запланували університетські та факультетські заходи, які члени ради будуть реалізовувати протягом року. В рамках блоку поточних завдань – розподілили обов’язки, сформували робочі групи.

І готові стартувати у новому навчальному році! Бажаємо, щоб цей рік був переможним для кожного молодого вченого особисто та нашої країни. Разом до перемоги!

За матеріалами РМУ БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print