Змінюємо світ на краще

Символічно, що у Міжнародний день прав людини – 10 грудня, амбасадорка Фонду родини Богдана Гаврилишина у Запорiзькiй областi Наталія Криворучко передала подяки вiд панi Олени Бекреньової, голови Фонду, викладачам кафедри соціальних комунікацій та майбутнім журналістам, які цьогоріч долучилися до святкування Дня відповідальності людини.

Нагадаємо, що постановою Верховної Ради України від 16 липня 2021 року було запроваджене державне свято – День відповідальності людини, яке відзначається 19 жовтня, на честь Богдана Гаврилишина.

У Бердянському державному педагогічному університеті провели низку заходів, присвячених цьому святу: кураторські години провели на гуманітарно-економічному факультеті (19.10.21 р., група 2 пр, куратор – доц. Катерина Дудорова), на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв (22.10.21 р., група 13 ММ, куратор – доц. Анетта Омельченко).

Студенти спеціальності «Журналістика» написали есе, в яких розмірковували над статтями, що увійшли до «Декларації відповідальності людини». У 2014 році Богдан Гаврилишин запропонував спільноті  лаконічний, але такий важливий для створення демократичного, ефективного та успішного майбутнього документ. У Декларації розглядаються наші обов’язки на різних рівнях – від відповідальності перед собою до відповідальності перед світом та майбутніми поколіннями.

Із роздумами Вікторії Напрягло, Ліани Макар, Вікторії Гузової, Дар’ї Кізілової, Оксани Кіосової, Дениса Писарєва, Сабіни Самаан, Богдана Тараненка, Дарини Таращенко, Андрія Щербини можна ознайомитися у циклі есе «Відповідальність починається з тебе».

Надзвичайно приємно зробити хоча б невеличкий внесок у щасливе майбутнє нашої країни! Дякуємо Фонду родини Богдана Гаврилишина за подяки!

Текст і фото – Дар’я Шевцова, старший лаборант кафедри соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print