Знову запахла «професорська кава»…

Так, сьогодні, 22 лютого, о 14.00 у конференц-залі головного корпусу БДПУ відбулась перша цьогорічна зустріч професорів нашого університету з випускниками Бердянської ЗЗСО №7. Це – відкриття нового циклу зустрічей «До професорів – на каву», ініціатором яких в минулому році став редактор газети БДПУ «Університетське Слово», журналіст Степан Герилів при активній підтримці університетського профкому (голова – депутат Бердянської міської ради Віталій Лола).

   Нинішні «кавові п`ятницькі посиденьки» традиційно розпочала й провела проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Вікторія Ліпич. Звернувшись до гостей з вступною короткою розповіддю про затишну атмосфера, завдяки якій «по-домашньому» можна отримати професію та весело й творчо провести своє дозвілля», Вікторія Миколаївна представила найголовнішого університетського професора – ректора БДПУ Ігоря Богданова. Виступаючи, ректор, зокрема, наголосив, що випускники шкіл сьогодні  знаходяться на дуже відповідальному етапі життя, й більшість із них вже зробила свій вибір: «Ми сьогодні не будемо намагатись пропонувати вам якісь історичні довідки, про це ви зможете прочитати будь де. Університет – це не тільки будівлі, це не тільки бібліотеки, коридори, аудиторії. Це, в першу чергу, самі студенти, для яких у нас створені всі умови для повноцінного навчання та відпочинку…».
   Про це (та й багато про що інше) із гостями говорили професори БДПУ: завідувач кафедри історії та філософії гуманітарно-економічного факультету, координатор міжнародної діяльності БДПУ Ігор Лиман, Олімпійський чемпіон, декан факультету фізичного виховання Сергій Кушнірюк, професор кафедри української літератури та компаративістики факультету філології та соціальних комунікацій Ольга Харлан, декан факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмила Коваль, голова комітету профспілки, депутат міської ради Віталій Лола, голова університетського самоврядування Дмитро Кіосов…
   Директор школи №7, випускник БДПУ Валерій Ватутін та класний керівник випускного класу Світлана Ірхіна висловили вдячність керівництву рідного університету за чудову можливість їхнім учням взяти участь у такому цікавому заході, знайомили  університетських професорів із своїми учнями, які вже встигли продемонструвати неабиякі досягнення у навчанні, спорті та суспільному житті…  
   Редактор газети «Університетське Слово», регіональний директор американського Фонду ім. К. Ковшевич Степан Герилів намагався  зацікавити кожного з гостей для навчанням саме в БДПУ, адже завдяки фонду студенти БДПУ не так уже й бояться навчатися за контрактною основою, адже на сьогоднішній день уже більше півтори сотні студентів університету отримали кошти від фонду як оплату за навчання.
   …Були цікаві питання-відповіді, дискусії, було весело, невимушено, як і годиться на справжніх «кавових посиденьках»…

1 2

3 4

5 6

7 8

9 10

_DSC9968

«Університетське Слово»

Світлини редакції    

 

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print