Наші успішні олімпіади

На кафедрі основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології, факультету фізичного виховання БДПУ 19 лютого 2019 року відбувся І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Екологія» та спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія» згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1313 від 28.11.2018 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році».

Метою проведення олімпіад було виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізація їх здібностей, стимулювання творчої праці та активізація навчально-пізнавальної діяльності студентів.

В олімпіадах взяли участь 44 студенти із шести факультетів університету.  Оцінюванням відповідей, на запропоновані завдання олімпіад, займалося журі у складі Хатунцевої С.М., Гнатюка В.В., Осіпова В.М., Книш С.І., Кари С.І., Томіч Л.М., Пшеничної Н.С., Расторгуєвої І.С..

При вирішенні конкурсних питань олімпіади, всі учасники показали високий рівень підготовки та творчий характер опрацювання запропонованих завдань, які передбачали інтеграцію комплексу професійних знань, умінь та навичок з блоку фахових дисциплін спеціальності.

Призерами олімпіади з дисципліни «Екологія», за рішенням журі стали:

I місце – Барабаш Валерія, студентка 21 ПО групи ФППОМ; Богданова Мирослава, студентка 203СО групи ФДССО.

ІІ місце – Бесхлєбна Валерія, студентка 2СФК групи ФФВ; Кулик Яна, студентка 22 ПО групи ФППОМ.

ІІІ місце – Болотова Влада, студентка 22 ПО групи ФППОМ.

Призерами олімпіади зі спеціальності «227 Фізична терапія, ерготерапія», за рішенням журі стали:

I місце – Димова Анастасія, студентка ІІІ-ФР групи ФФВ; Тацій Катерина, студентка ІІІ-ФР групи ФФВ; Романенко Олена, студентка ІІІ-ФР групи ФФВ.

ІІ місце – Глущенко Ольга, студентка ІІІ-ФР групи ФФВ; Примак Євгенія, студентка ІІІ-ФР групи ФФВ; Буканова Юлія, студентка ІІІ-ФР групи ФФВ.

ІІІ місце – Драганова Наталя, студентка ІІІ-ФР групи ФФВ; Чірко Дмитро, студент ІІІ-ФР групи ФФВ.

                Переможці отримали грамоти, щирі привітання колективу кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології і рекомендації до участі у ІІ-му турі Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 навчального року з відповідних напрямків.

Дякуємо за участь усім студентам, хто випробував свої знання у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні.

unnamed (1) unnamed (2)

unnamed (3)

unnamed (4) unnamed (5) unnamed

 

 

Колектив кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології.

Світлини з архіву кафедри.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print