Зустріч у «Казці»

30 жовтня відбулася зустріч професора БДПУ Лариси Зайцевої з педагогами смт Веселе та Веселівського району. Тепло, з українською гостинністю зустрічали науковця завідувачка Веселівського дошкільного закладу № 3 «Казка» Людмила Дубіна, педагоги та діти. Знайомство з цим дошкільним закладом вражає. Це талановиті, ініціативні, віддані своїй справі люди. Вони дійсно змогли створити казку в своєму дошкільному закладі. Радують око фонтан, море квітів, пишні кущі, хвойні дерева. Приміщення теж має свій  особливий образ. Біля кожної речі хочеться спинитися та помилуватися. Креативність педагогів відчувається в усьому. Вони придумали емблему, прапор, гімн, девіз свого дошкільного закладу. Проводять для дітей різноманітні гуртки: хореографічний, англійський, шахи, скандинавська (оздоровча) ходьба, театральний, вміли рученята, господарочка. Плідно співпрацюють з науковцями.

Цього разу педагогічний колектив зацікавили сучасні технології  математичного розвитку дітей. Під час семінару-практикуму Лариса Зайцева ознайомила педагогів з технологією формування математичної компетентності в дітей дошкільного віку, провела тренінг з навчання дітей розв’язання навчальних та практичних ситуацій (див. світлини). Активну участь в семінарі взяли й батьки.

DSC09234

 

Поєднання науки та практики дасть можливість організувати навчально-виховний процес на високому рівні з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print