Зв’язок з Alma Mater – на все життя!

Ринок праці вибагливий, його примхи інколи докорінно відрізняються від тих вимог і завдань, які ставляться у теплих та просторих аудиторіях нашого університету. Під час лекційних та практичних занять досить важко уявити собі, що на тебе чекає на професійній стежині, що необхідно робити з конкретними учнями під час нестандартної ситуації у шкільній класній кімнаті. Питання та проблеми оточують молодого вчителя з усіх боків, тому дуже важливо мати таке місце, де можна не тільки розповісти про перші успіхи в професійній діяльності, а і з відвертістю поділитися тим, що тебе турбує, отримати пораду та радість від спілкування.

 Кафедра іноземних мов і методики викладання Бердянського державного педагогічного університету регулярно організовує зустрічі з випускниками, тож серпень не став виключенням і на початку нового навчального року випускники завітали до Alma Mater, де їх зустріла Ірина Шиманович, гарант освітньо-професійної програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» другого рівня вищої освіти. Молоді вчителі розповіли, які у них були труднощі на початку професійного шляху, як вони налагоджували взаємодію з учнями і батьками, які засоби використовували для підвищення мотивації до вивчення англійської мови.

Анастасія Єсипова, випускниця 2020 року, акцентувала увагу на важливості самопрезентації під час працевлаштування. Деякі з випускників стверджували, що не мали великих проблем, тому що їм стали в нагоді вміння та знання, отримані в магістратурі БДПУ та поділились враженнями від навчання за освітньо-професійною програмою.

У контексті оновлення змісту освітньо-професійної програми відповідно до сучасних вимог забезпечення якості вищої освіти зустрічі з випускниками слугують безцінним джерелом для виявлення та врахування позицій стейкхолдерів. Ірина Шиманович відповіла на запитання випускників, запропонувала варіанти виходу з певних ситуацій, надала можливість випускникам розкрити своє бачення вдосконалення освітнього процесу за програмою. Слід зазначити, що зустріч пройшла у дуже теплій та доброзичливій атмосфері.

Наша памʼять зберігає все життя дорогі серцю спогади – про улюблених вчителів, їх настанови, щирі розмови з ними, про студентські роки і особливу атмосферу рідної Alma Mater. Ми завжди раді зустрічі з вами, наші випускники!

Андрій Мороз, кандидат філологічних наук,

доцент кафедри іноземних мов і методики викладання

Фото: архів кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print