Звітна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти 016 Спеціальна освіта: впевнений старт та продовження наукового шляху

14 травня 2024 року Бердянський державний педагогічний університет став місцем проведення Звітної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти. Конференція, організована кафедрою прикладної психології та логопедії, зібрала молодих вчених спеціальності 016 Спеціальна освіта, які представили свої наукові роботи в секціях «Логопедія», «Спеціальна психологія» та «Прикладна психологія». Ця подія, що щорічно відбувається в рамках святкування Днів науки в Україні, стала чудовою платформою для обміну знаннями, досвідом та знайомств.

Від дебютантів до досвідчених дослідників, учасники конференції презентували свої наукові здобутки, ділились цінними науково-методичними напрацюваннями, інноваційними практиками та підходами, впроваджених в сфері спеціальної та інклюзивної освіти.

Організатори та учасники висловили щиру вдячність усім присутнім за активну участь. Ми впевнені, що науково-практична конференція – це внесок у розвиток наукового майбутнього України та її післявоєнної відбудови у галузі освіти.

За матеріалами

кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print