Чергове дебютне дійство

 Сьогодні, 10 листопада, на головній університетській сцені проходило дебютне дійство першокурсників факультету фізичного виховання.

Студенти-спортсмени підготували багато різноманітних гумористичних сценок, зокрема, мініатюру «Очікування-реальність», сольну постановку «Ранок студента факультету фізичного виховання», мініатюру «Іспит», постанову «Навантаження на парах фізичної культури», мініатюру «Складний підліток»…

Глядачів потішила мініатюра «Неочікувана перевірка Лілії Гриневич у школі», де студенти дуже тонко продемонстрували своє бачення нинішньої системи освіти в нашій країні.

Наприкінці дебютного виступу першокурсники виконали перероблену пісню гурту «Міраж» – «Музыка нас связала» – на «На ФФВ нас обучают».

Слово для привітання студентів взяли заступник декана ФФВ Віталій Гнатюк, проректор  з науково-педагогічної роботи Вікторія Ліпич та голова комітету профспілки БДПУ, депутат Бердянської міської ради Віталій Лола, який за традицією профкому привітав студентів-першокурсників солодкими подарунками.

_DSC9679 _DSC9734

_DSC9750 _DSC9766

 _DSC9770    _DSC9799    _DSC9807

_DSC9809 _DSC9784

Юлія Хаматгораєва,
студентка БДПУ,
кореспондент «Університетського Слова»

Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)  

 

 

 

У майстерності вправляючись…

Сьогодні, 10 листопада, в рамках Тижня педагогіки на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Олександр Голік організував і провів Конкурс педагогічної майстерності серед студентів-другокурсників факультету фізичного виховання.

Під час конкурсу студенти захищали певну педагогічну ідею – спільно опрацьовували літературу, обговорювали головні питання аналізу, розробляли сценарії та  режисури виступів.

Робота студентів оцінювалася за критеріями: цілеспрямованість діяльності; її орієнтація на діалогічну взаємодію зі слухачами; доцільність засобів встановлення контакту, розвитку пізнавальної активності учнів; культура та естетична виразність мовлення, зовнішнього вигляду, поведінки; рівень саморегуляції і самоконтролю діяльності.

 Студенти зуміли продемонструвати вміння практично застосовувати знання елементів технології побудови і здіїснення діалогічної взаємодії на уроці: встановлення контакту з аудиторією; створення в учнів когнітивної установки, психологічне налаштовування на урок; побудова монологу вчителя як внутрішнього діалогу з учнями; створення на уроці ситуацій співроздумів і співпереживань; організація навчання на різних рівнях пізнавальної активності учнів; створення робочого самопочуття вчителя та учнів на уроці.  

Проведення такого конкурсу сприяє синтезу, інтеграції набутого, стало нагодою ще раз повернутись до вивченого, більшою мірою на рівні самоаналізу й самооцінки педагогічної діяльності.

_DSC9574

_DSC9569 _DSC9566

_DSC9563 _DSC9545

_DSC9554 _DSC9548  _DSC9523

 

«Університетське Слово»
Світлини Дмитра Бакарджиєва
(Студклуб)

Студентські педагогічні читання

Вже доброю традицією стало проведення у межах «Тижня педагогіки» студентських педагогічних читань. Цього року вони присвячені історії початкової школи. Модераторами організації заходу виступили викладачі кафедри педагогіки – доценти О. В. Голуб та І. А. Барбашова. Метою цього заходу стало сприяння розширенню педагогічного світогляду, стимулювання самостійного пошуку студентів в галузі історико-педагогічних знань, поєднання педагогічного краєзнавства з історією початкової школи, що сприятиме підготовки вчителя початкової школи як знавця історії пам’яті і охоронця духу народного.

Магістранти 11 групи факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв ознайомили першокурсників із золотим фондом педагогічної спадщини минулого та презентували свої історико-педагогічні розвідки в галузі початкової освіти, а саме: Новік Аліна та Сігаєва Катерина «Ян Амос Коменський» – основоположник теорії та практики початкової освіти», Голенко Альона та Єрьоміна Тетяна «Костянтин Дмитрович Ушинський – основоположник народної школи», Париловська Віра та Кривцун Надія «Сторінками педагогічної творчості Миколи Олександровича Корфа», Мохій Юлія та Геманова Марина «В. Сухомлинський – історія одного життя», Чекушкіна Світлана та Литвиненко Анастасія «Гуманістично-зорієнтований підхід до навчання Шалви Олександровича Амонашвілі», Андріяшина Віра та Філіп’єва Діана «Микола Самійлович Вашуленко – фундатор сучасного українського букваря».

Приємно відзначити, що магістранти досліджували не тільки біографії видатних педагогів, але й докладно розглянули творчий внесок кожного з них у розвиток початкової освіти: центральні педагогічні ідеї, підручники для початкової школи, роль вчителя у вихованні молодших школярів.

999 886 88

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами кафедри)

Дебютантам – від декана…

«Студенти гуманітарно-економічного факультету презентують…»  – учора, 9 листопада, під такою назвою й наші першокурсники перейняли естафету «Дебюту-2017». На головній університетській сцені – історики, економісти, менеджери, юристи. Головна ідея – Університет очима першокурсників. Було все: професійні відеокліпи, смішні сценки із студентського життя, хореографія і пісні. Був чудовий вальс у виконанні дебютантів.

Переповнена зала глядачів та овації , слова захоплення та нагородження грамотами, солодкі подарунки від профспілки і – щасливі першокурсники. Дебют відбувся, він був вдалим, змістовним, оригінальним.

Звичайно, за цим стоять години репетицій, невтомність куратора Наталії Сергіївни, корегування сценарію, творчі суперечки. Але вони – молодці, наші студенти, вони, як завжди, креативні, сміливі, талановиті.

Тож прийміть щирі привітання, шановні першокурсники! Висловлюємо слова вдячності Наталії Сергіївні Івановій, Владиславу Базарі, Вікторії Мяло та всім, хто долучився до підготовки та проведення Дебюту-2017.

DSC_0178 DSC_0274

DSC_0312

DSC_0351 DSC_0362

Тамара Макаренко
декан гуманітарно-економічного факультету
Світлини Андрія Кононовича,
студента ГЕФ