Пташки відлітають у доросле професійне життя або Завершено підсумкову атестацію здобувачів І рівня вищої освіти спеціальності 024 Хореографія денної та заочної форм навчання!

Карантин! Дистанційне навчання! Відсутність умов для підтримки «хореографічної форми»…. Здавалося багато причин, щоб підсумкова атестація пройшла формально. Але випускники денної та заочної форм навчання продемонстрували високий рівень підготовки і підтвердили, що Бердянський державний педагогічний університет готує високопрофесійних фахівців. Тиждень роботи в танцювальних аудиторіях і чітко побудовані академ-покази з класичного та народно-сценічного танців, поставлені балетмейстерські роботи (масові форми) та підготовлені фітнес-комплекси різної спрямованості. Адже обрана професія передбачає володіння навичками командної роботи і вмінням керувати часом.

Продовжити читання “Пташки відлітають у доросле професійне життя або Завершено підсумкову атестацію здобувачів І рівня вищої освіти спеціальності 024 Хореографія денної та заочної форм навчання!”

Успішний старт підсумкової атестації здобувачів спеціальності “Музичне мистецтво”

18–19 червня 2020 року відбувся комплексний кваліфікаційний іспит зі спеціальності “Музичне мистецтво”. Здобувачі  освітньо-професійної програми “Середня освіта (музичне мистецтво та англійська мова)” заочного відділення показали високий  рівень знань з фахових дисциплін.  Комісія на чолі з директором Бердянської музичної школи, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри  Максимом Лук’янчиковим та членами: Анетою Омельченко, Надією Щербаковою, Вірою Бурназовою та Юрієм Смаковським відмітила високий професійний рівень підготовки здобувачів. Багато хто з випускників має спеціальну середню освіту і вже працює за фахом.  Комісія та всі викладачі спеціальності “Музичне мистецтво” привітали здобувачів зі здачею першого екзамену підсумкової атестації та побажали вдалої здачі другого комплексного кваліфікаційного іспиту зі спеціалізації “Англійська мова”.  Чекаємо наших випускників у магістратурі!

Продовжити читання “Успішний старт підсумкової атестації здобувачів спеціальності “Музичне мистецтво””