Фотоконкурс «Спорт: поезія і проза»

Перед Міжнародною науковою конференцією «Citius, Altius, Fortius!»: феномен спорту влітературі та культурі» (Бердянський державний педагогічний університет, факультет філології та соціальних комунікацій, 24-25 вересня 2020 року) оголошуємо конкурс фотографій «Спорт: поезія і проза». Надсилайте світлини на конференційну скриньку berdkonf@ukr.net з 1 липня до 15 вересня, ми розмістимо їх на сторінці конференції у Facebook. Просимо в темі листа зазначити «Фотоконкурс_Прізвище», а в тексті листа вказати ім’я та прізвище автора, назву фотографії, контактний телефон. Від учасника може бути тільки одне фото. Компетентне журі із спортсменів, фотографів і філологів визначить переможця, який отримає подарунок під час конференції. 

Продовжити читання “Фотоконкурс «Спорт: поезія і проза»”

Права людини. Рівність. Толерантність

25 червня відбулося підбиття підсумків Конкурсу студентських журналістських робіт «Права людини в медіа: від розуміння до змін».

Урочиста конференція відбулася на платформі Zoom. Конкурсне журі, до складу якого увійшли медіа експерти та представники організаторів конкурсу – Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Центр прав людини ZMINA та Програма розвитку ООН в Україні – визначило переможців у трьох номінаціях – графічні роботи, відео та письмові роботи.

Продовжити читання “Права людини. Рівність. Толерантність”