З червня по липень доцент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Наталя Захарова проходила міжнародне стажування в університеті Collegium Civitas м. Варшава. Тема стажування відповідала сучасним викликам у розвитку вищої школи України – «Інтернаціоналізація вищої освіти». Зважаючи на пандемію, стажування відбувалося в дистанційному режимі на платформі Zoom.
Продовжити читання “Літнє стажування у Варшаві”«Український check-in» у БДПУ
Буває і таке. В неділю з головного корпусу БДПУ професор Вікторія Константінова забирала стенди, приготовані для вуличної виставки «Неймовірний старий Бердянськ». Виставки, яка готувалась в рамках проєкту «Яка твоя історія?» і на афіші якої зображений той самий корпус університету і…
Продовжити читання “«Український check-in» у БДПУ”Інклюзивна освіта в умовах сучасної школи
Викладачі кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації та здобувачі вищої освіти освітньо-професійних програм «Здоров’я людини. Фізична реабілітація» та «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» Бердянського державного педагогічного університету взяли участь у Всеукраїнській інтернет-конференції «Інклюзивна освіта в умовах сучасної школи», яка відбулась 16 липня 2020.
Продовжити читання “Інклюзивна освіта в умовах сучасної школи”Дистанційні курси підвищення кваліфікації учителів початкової школи в контексті вимог НУШ
Організація роботи курсів підвищення кваліфікації учителів є одним із напрямів діяльності викладачів катедри початкової освіти факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв щодо імплементації в освітній процес ключової реформи Міністерства освіти і науки України «Нова українська школа». В умовах сьогодення викладачі працювали в он-лайн режимі на платформі Zoom.
Продовжити читання “Дистанційні курси підвищення кваліфікації учителів початкової школи в контексті вимог НУШ”«Адаптивне управління в освіті: цифрові виклики»: перша Всеукраїнська міжгалузева літня наукова online школа з міжнародною участю
7 липня кафедра менеджменту та адміністрування гуманітарно-економічного факультету провела в online режимі міжнародну наукову конференцію «Сучасна управлінська думка: нові підходи та парадигми».
Продовжити читання “«Адаптивне управління в освіті: цифрові виклики»: перша Всеукраїнська міжгалузева літня наукова online школа з міжнародною участю”Курси підвищення кваліфікації у БДПУ як школа розвитку педагогічної майстерності вчителів математики
Загальновідомо, що якість шкільної освіти визначальним чином залежить від рівня фахової підготовки вчителів і створення належних умов для їхнього професійного вдосконалення. У цьому плані навчання педагогів на курсах підвищення кваліфікації має розглядатися не як супутня професійна можливість, а, в першу чергу, як обов’язкова посадова вимога. Сьогодні потенційні слухачі мають повну свободу вибору і місця проходження курсів, і різних програм.
Продовжити читання “Курси підвищення кваліфікації у БДПУ як школа розвитку педагогічної майстерності вчителів математики”Опонування дисертацій – важлива ланка наукової роботи
2 липня 2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.108.01 в Українській інженерно-педагогічній академії (м. Харків) відбувся успішний захист дисертації «Формування інформаційної компетентності майбутніх учителів початкової школи в процесі професійної підготовки» Аліни Дрокіної на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.
Продовжити читання “Опонування дисертацій – важлива ланка наукової роботи”Прийміть найщиріші вітання!
Нова вивіска від давніх друзів
Напередодні вступної кампанії і нового навчального року Бердянський державний педагогічний університет став володарем ще одного вишуканого арт-об’єкта. На паркані біля фасаду головного корпусу тепер красується нова вивіска, виконана нашими давніми друзями і партнерами – майстрами Бердянського машинобудівного професійного ліцею. Університет вже має декілька кованих витворів від митців БМПЛ. Це – Дерево бажань і Мудра сова, паркани і ворота на подвір’ї корпусу № 5. А зараз ще й об’ємна вивіска, створена за ініціативи ректорату. Вона виконана з урахуванням стилю старовинної будівлі у вигляді шкільної дошки, обрамленої витонченими кованими деталями, і містить макет головного корпусу та герб України.
Продовжити читання “Нова вивіска від давніх друзів”Дистанційно. Але актуально про актуальне
Нині в Україні відбувається активне реформування системи загальної середньої освіти у світлі оприлюднених у 2016 р. для широкого громадського обговорення концептуальних засад. Термінологічне сполучення «Нова українська школа» й абревіатура НУШ стали неодмінним складником педагогічного дискурсу й оселилися для постійного проживання в мовленні вчених та освітян-практиків.
Продовжити читання “Дистанційно. Але актуально про актуальне”