Семінар «Організація дистанційного навчання засобами ІКТ» для підвищення кваліфікації педагогічних працівників

 

У рамках постійної профорієнтаційної роботи з 22.06.2020 викладачі кафедри комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні й інформатики факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти к.ф.-м.н., доцент Наталя Кравченко  та к.п.н., доцент Ганна Алєксєєва провели семінар «Організація дистанційного навчання засобами ІКТ» для підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Вісімнадцять вчителів міста Бердянськ, Запорізької та Донецької областей не тільки опановували дистанційні технології навчання (за темами: опитування засобами хмарних технологій; використання онлайн-платформи для обміну відео в освіті; використання сервісів для проведення відеоконференцій; організація дистанційного навчання з Google Glassroom; хмарні сховища; презентації засобами хмарних технологій), але й з успіхом виконали залікову роботу та отримали сертифікати на 30 годин, які є обов’язковими вимогами наукової діяльності вчителів.

Багато курсантів із великою вдячністю відгукалися про теми:

Під час карантину необхідність підтримки навчального процесу дуже важлива для вивчення всіх предметів. Адже зараз все прогресує завдяки інформаційним технологіям. Завдання вчителя, навіть під час карантину дати максимальні знання.

Одним із прикладів, як можна організувати навчання засобами Google Classroom. Google Classroom – безкоштовний веб-сервіс, створений Google для закладів освіти. Він захищений від втрати інформації (всі дані копіюються на Google Диск) та проникнення сторонніх осіб. Основною метою сервісу є встановлення контакту між учителем та учнем за будь-яких обставин чи відстані. Запрошення відбувається через власну електронну пошту або ж через приватний код курсу. Google Classroom є простим у використанні не тільки з комп’ютера (ноутбука), але й через смартфон. Власникам комп’ютера треба знайти вкладку «Клас», натиснувши на квадрат у правому верхньому куті браузера Google Chrome, а власники смартфонів мають окремо встановити безкоштовний додаток Google Classroom через магазин «Play Market» чи «App Store».

Таким чином, організація дистанційного навчання засобами ІКТ дозволяє зробити максимально різноманітним подання інформації, оптимізувати процес навчання предметів у школі, полегшує організацію самостійного навчання учнів саме в умовах карантину і контроль над їхніми результатами, що дозволяє оптимізувати навчальний процес.

Наші викладачі завжди готові до співпраці, проводячи такі семінари для підвищення кваліфікації педагогічних працівників!

Фото з архіву КТУНІ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print