Перемога в I відкритому конкурсі студентських наукових робіт з філософії

«1:0 на користь “Нового гравця”? … людина та її буття на порозі глобальних зрушень…»

В рамках Міжнародного наукового проєкту «Євроінтеграція в освіті, науці і культурі», який реалізується в 2019-2022 рр. вишем-партнером БДПУ – Вищою технічною школою в Катовіце (Польща), відбувся I Відкритий конкурс студентських наукових робіт з філософії: «1:0 на користь “Нового гравця”? … людина та її буття на порозі глобальних зрушень…».

Тематика конкурсу – осмислення глобальних проблем та перспектив людства. Тематика конкурсу була орієнтована на стимулювання формування у сучасного студентства філософських уявлень про нашу планету, майбутнє людської цивілізації, інтеграційні процеси в суспільстві, історії, культурі та мистецтві.

Конкурс був спрямований стимулювання та підтримку творчих ініціатив студентської молоді; актуалізацію філософського світогляду сучасної молоді; розвиток творчих здібностей і креативності студентів; набуття цифрової компетентності та розвиток медіакультури; виявлення найбільш обдарованих студентів, здатних до самостійної творчої та проектної діяльності; отримання студентами досвіду участі в міжнародних конкурсних програмах; забезпечення міжнародного творчої взаємодії студентів, обміну ідей в сфері їх професійних і особистісних інтересів.

Конкурс проводився за напрямками філософська стаття та філософське есе.

25 червня було підведені підсумки конкурсу, на який було надіслано майже сто робіт. У конкурсі взяли участь студенти польських та українських університетів, зокрема, університетів з Варшави, Вроцлава, Катовіце (Польща), Бердянська, Києва, Маріуполя, Мелітополя, Миколаєва, Одеси, Слов’янська, Харкова (Україна).

За напрямком «філософське есе» одним з переможців став Дмитро Несторенко – студент 3-го курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (гуманітарно-економічний факультет). Керівник наукової роботи – к. і. н., доц. Тамара Макаренко.

Вітаємо переможця!

За матеріалами гуманітарно-економічного факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print