Ректор БДПУ показав свої родинні фотоальбоми

Ректор БДПУ Ігор Богданов підтримав проєкт «Яка твоя історія?», щедро надавши для копіювання і показу більше півсотні фотографій зі своїх родинних альбомів. А ці фотографії є вельми цікавими! На них можна побачити і самого Ігоря Тимофійовича в дитинстві та юнацтві, і фотографії його батьків та друзів. Сам же ректор і підписав цілу низку з цих фотографій у «Коментарях». Все це можна побачити у трьох добірках, опублікованих у Facebook 26 червня, 28 червня та 29 червня.

Проєкт «Яка твоя історія?» щиро дякує пану ректору за відкритість і запрошує інших представників БДПУ наслідувати його приклад.

Якщо у Ваших родинних альбомах є фотографії, зроблені в Бердянську 30 і більше років тому, – поділіться ними! Ми допоможемо відсканувати і записати родинні історії, пов’язані з Бердянськом. Пишіть або телефонуйте Ігорю Лиману та Вікторії Константіновій. Покажемо разом, що у Бердянському державному педагогічному університеті працюють та навчаються ті, хто любить свій Бердянськ і пов’язаний із ним не одне покоління! А якщо в родинних альбомах відшукаєте і старі фотографії, пов’язані з навчальними закладами – попередниками БДПУ, це буде взагалі чудово!

Ігор Лиман, завідувач кафедри історії та філософії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print