35 річниця Чорнобильської катастрофи

26 квітня 2021 року Юлія Тараненко, старша викладачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, провела виховний захід, присвячений найбільшій техногенній катастрофі, що сталася 1986 року, – аварії на Чорнобильській АЕС.

Захід відбувся у онлайн-форматі на платформі Zoom і у ньому взяли участь здобувачі першого рівня вищої освіти 1–4 курсів спеціальностей 024 Хореографія та 014 Середня освіта (Хореографія) та викладачі кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін.

Кожна студентська група напередодні переглянула фільми, що розповідають про цю страшну трагедію, зокрема до перегляду були рекомендовані такі фільми та серіали як: «Серце Чорнобиля», «У суботу», «Чорнобиль», «Метелики». У ході ж зустрічі здобувачі вищої освіти занурилися в проблему та детально обговорили, як аварія представлена у образотворчому, музичному, літературному мистецтвах, в архітектурі. А також поміркували, як ці жахливі події можна передати в хореографічному мистецтві.

Людмила Куликова,

студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print