Академічна доброчесність: моральні цінності в науці та спорті

16 лютого 2024 року для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини Бердянського державного педагогічного університету було проведено зустріч з фахівцями бібліотеки БДПУ, присвячену важливим питанням дотримання академічної доброчесності та запобігання плагіату під час написання кваліфікаційних робіт. Студенти мали можливість ознайомитись з нормативно-правовою базою, що регламентує дотримання академічної доброчесності в Університеті, з ресурсами відкритого доступу до наукових джерел, серед яких Інституційний репозитарій БДПУ.

Фахівці бібліотечної справи нагадали магістрантам спеціальностей 017 Фізична культура і спорт та 014 Середня освіта (Біологія), що саме передбачає дотримання академічної доброчесності, які бувають види її порушення, як відбувається перевірка кваліфікаційних робіт на плагіат, торкнулися питань використання ChatGPT у сфері наукових досліджень тощо. Особливу увагу фахівці бібліотеки звернули на посібники щодо питань методології наукового дослідження та оформлення кваліфікаційних робіт, які стануть у пригоді нашим здобувачам.

Висловлюємо щиру вдячність фахівчиням бібліотеки Бердянського державного педагогічного університету Галині Володимирівні Потапенко та Ірині Михайлівні Філон за корисну та надзвичайно важливу інформацію для здобувачів вищої освіти факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини.  

За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print