Баскетбольна спокуса Світу: Арена міжнародних ветеранських змагань

З 7 по 10 грудня 2023 р. міжнародна баскетбольна арена м. Сохачев (Польща)  стала місцем зустрічі для ветеранських команд з України, Польщі, Литви та Латвії.

За збірну команду України  виступали викладачки факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини, доцентка кафедри теорії та методики фізичного виховання Людмила Коновальська та старша викладачка кафедри біології, здоров’я людини Ірина Расторгуєва. 

Змагання об’єднали любителів баскетболу з різних країн, створюючи унікальну атмосферу спортивної дружби та конкуренції. Кожна команда привезла з собою свій унікальний стиль гри та невичерпну енергію ветеранських баскетбольних легенд.

Турнір Miedzynarodowe Otwartemistrzostwa Polski Oldboyow відбувся в атмосфері емоцій та напруженості. Команди продемонстрували вражаючі навички та стратегічні ходи на майданчику, підкреслюючи важливість досвіду та згуртованість ветеранських гравців.

Однак не лише на майданчику була відчутна спортивна взаємодія: учасники змагань обмінювалися досвідом, ділилися історіями та утримували дружбу міжнародного масштабу. Ці змагання стали не лише спортивним заходом, але і платформою для культурного обміну та взаєморозуміння.

За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print