«Штучний інтелект – майбутнє освіти»: підвищення кваліфікації у новому вимірі

З 7 по 23 листопада 2023 року викладачі  кафедри теорії та методики фізичного виховання пройшли курс  підвищення кваліфікації для освітян «Штучний інтелект та майбутнє освіти», що реалізувався у співпраці ГО  Прогресильні та Експертного комітету з питань розвитку ШІ при Міністерстві цифрової трансформації України.

Протягом 6 днів 13 спікерів онлайн-курсів представники Міністерства цифрової трансформації України з питань євроінтеграції, Міністерства освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та ЗВО України та США презентували змістовні лекції, на яких біля  4400 зареєстрованих учасників мали можливість зануритись у вектор для майбутнього освіти, обмінятися досвідом з провідними фахівцями у галузі штучного інтелекту. Цей захоплюючий напрямок створює унікальні можливості для навчання та розвитку у професійній сфері.

Викладачі  кафедри теорії та методики фізичного виховання – доцентка Людмила Коновальська та старший викладач  Вадим Самойленко після прослуховування онлайн курсів успішно пройшли тестування та отримали сертифікати.

Штучний інтелект  у сфері освіти має свої ризики та виклики, але разом з тим відкриває безліч перспектив. Важливо розробляти та впроваджувати ШІ з урахуванням етичних стандартів та гарантувати, що технології служать для покращення, а не загрози для освіти та розвитку.

За матеріалами кафедри теорії та методики фізичного виховання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print