Батл поколінь: натхненно, корисно та продуктивно!

14 листопада в межах святкування Міжнародного Дня логопеда викладачами кафедри прикладної психології та логопедії було проведено «Батл поколінь», який відбувся між здобувачами вищої освіти  різних курсів заочної та денної форми навчання спеціальності 016 Спеціальна освіта. Під час заходу вони продемонстрували свої професійні вміння, креативність та жагу до перемоги.

Почавши з вітання та командних обрядів учасники занурилися в атмосферу змагання та взаємодії.

Команда заочної форми – «Логопедині героїні» та денної форми – «Логопедичні чарівниці» вражали своєю кмітливістю та винахідливістю, натхненно виконували практичні логопедичні вправи, ігри на логіку та інтуїцію.

Учасники довели, що дистанційна форма навчання не є перешкодою для здобуття ґрунтовних професійних знань у сфері логопедії! Їхні вражаючі досягнення у “Батлі поколінь” показали, що вони не тільки впевнено володіють теоретичними знаннями, але й вміють успішно застосовувати їх на практиці.

Хоча заочна форма навчання трошки випередила денну, здобувши перемогу над нею, проте високий професійний рівень обох команд  важко було не помітити. 

“Батл поколінь” став надзвичайним святом для усієї спільноти вчителів-логопедів, здобувачів вищої освіти та викладачів спеціальності 016 Спеціальна освіта.

Висловлюємо вдячність усім організаторам інтерактивного батлу, учасникам та особливо компетентним членам журі: доцентам кафедри прикладної психології та логопедії Ганні Лопатіній, Олені Старинській та Наталі Цибуляк за їхній внесок у цю подію!

За матеріалами кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print