«БДПУ – форпост виховної та просвітницької діяльності в громаді»: ректор Ігор Богданов про поїздку до Києва

Щойно повернувся з Києва. Хочу поділитись деякими враженнями.
Приїхав у столицю 12 липня приблизно о 23:00, ліг спати вже після опівночі. Прокинувся від такого потужного вибуху, який можна поставити в один ряд з вибухами у Вінниці торік і в Запоріжжі біля місця мого тимчасового проживання. Отже, поки триває війна в нашій державі немає безпечних місць. Ворог може вдарити всюди.

Мав зустрічі в рідному міністерстві з керівниками департаменту/директорату Світланою Криштоф, Олегом Шаровим, заступником міністра Світланою Даниленко; познайомився і мав розлогу розмову з новим заступником міністра з вищої освіти Михайлом Винницьким. Із задоволенням констатую: держава розуміє роль тимчасово переміщених ЗВО, значення університетів в таких містах, як наш рідний Бердянськ.

БДПУ є і залишається центром освіти, науки, культури, інновацій.

БДПУ – форпост виховної та просвітницької діяльності в громаді.

БДПУ – містоутворюючий заклад! Тож підтримка держави є!

Питання нашого розвитку залежить, насамперед, від НАС!
Сьогодні головний виклик – результативна вступна кампанія!

Увечері була дуже тепла зустріч і фотосесія з колегами, які перебувають в Києві. З переважною більшістю не бачились вже майже півтора року. Приємно, що всі розмови були про майбутнє повернення до рідних стін і роботи в повоєнний переможний час!

Відбулась дуже цікава і змістовна зустріч з народним депутатом України Єгором Чєрневим @yegorcherniev . Ми були разом з головою Бердянської РДА Олексієм Бакаєм. Говорили в основному про перспективи нашого регіону після деокупації. Я розповів про наш університет і запропонував пану Єгору увійти до складу наглядової ради, на що отримав згоду! Думаю, що ми в найкоротший термін проведемо необхідні дії й отримаємо ще більш потужну раду, яка в тому числі буде підтримувати університет на всіх щаблях влади від органів місцевого самоврядування до вертикалі Президента!

Максимальна користь і позитив від відрядження до столиці!

Ректор Ігор Богданов


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print