БДПУ – це спільнота однодумців, які навчають і навчаються разом

Бердянський державний педагогічний університет – це спільнота однодумців, які навчають і навчаються разом, незважаючи на труднощі. Повномасштабна війна, тимчасове переміщення нашого університету не стали перешкодою для сприяння професійному розвитку викладачів, проте внесли певні корективи в терміни реалізації програми підвищення кваліфікації «Ars Docendi». Разом ми змогли відновити наші зустрічі наприкінці липня та реалізувати ще 4 модулі програми: «Професійні ролі сучасного викладача ЗВО», «Педагогічна майстерність викладача», «Лідерство в освіті» та «Сучасні інтерактивні методи викладання».

Цінними є теплі відгуки наших колег:

  • Надзвичайно цікаве і корисне навчання. Є намір і натхнення використовувати набуті знання в роботі. Щиро дякую організаторам, тренерам і колегам!
  • Прекрасно, коли можна спілкуватися, дізнаючись багато нового. Для мене наші зібрання – не тільки набування знань, але й мистецтво розуміти одне одного. Справді, ми – одна велика команда! Дякую!
  • Таке натхнення з`явилося після продуктивної роботи з колегами-однодумцями! З нетерпінням чекаю наступних цікавих модулів з актуальними темами.
  • Надзвичайно цікаве і корисне навчання. Є намір і натхнення використовувати набуті знання в роботі. Щиро дякую організаторам, тренерам і колегам!

Щиро вдячні кожному учаснику наших модулів і зичимо невпинного руху вперед, наснаги та натхнення у викладанні!
Глибоко вдячні за плідну співпрацю нашим спікерам-тренерам (Ольга ГуренкоЯна СичіковаГанна АлексєєваНаталія КравченкоОлександр ГолікКатерина ПетровськаОльга ФроловаОлена КолпакчиІрина ШколаБогдана Салюк) за готовність ділитися власним досвідом, а також створення теплої атмосфери для обговорення сучасних викликів вищої освіти.
Висловлюємо подяку керівництву університету – ректору та першій проректорці – за підтримку та сприяння у реалізації модулів програми підвищення кваліфікації «Ars Docendi».
Переконані, що партнерська взаємодія та спілкування з колегами є поштовхом до подальшого втілення змін та розбудову культури якості вищої освіти.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print