Перша кураторська година з кафедрою іноземних мов і методики викладання

Перша зустріч після літніх канікул – це завжди цікава подія. І викладачі, і здобувачі вищої освіти раді зустрітися і розпочати або продовжити шлях у набутті корисних і необхідних знань, що допоможуть їм у майбутньому.

Звісно, 2022 рік став виключенням із правил. Ще ніколи з 1944 року не доводилось евакуювати університет до іншого міста. Ще ніколи не була настільки багатою мапа перебування викладачів та студентів нашого закладу вищої освіти у різних кутках планети. Та ніколи до цього новий навчальний рік не починався 15 серпня.
Війна принесла горе Україні, її містам і селищам. Але крім цього зараз ми всією країною набуваємо досить корисний досвід того, як поводитись у надважких ситуаціях, як допомагати друзям і людям, які поряд, як не втрачати обличчя і як продовжувати навчання, не зважаючи на всі негаразди.
Звісно, що досвід не передається від покоління до покоління. Він набувається самостійно і потім допомагає у житті. Саме про навчання під час війни, майбутню перемогу та самопідтримку і йшлося під час кураторської години викладачів кафедри іноземних мов і методики викладання. Теми кураторських годин: у групі 2ГМЛА (куратор Халабузар О.А.) – «Особливості синхронного та асинхронного навчання», у 2АМЛ (куратор Мороз А.А.) – «Навчання під час воєнного стану. З чого починати?», у 3ГМЛА (куратор Салюк Б.А.) – «Як зберегти результативність навчання в умовах війни?», у 4ГМЛА (куратор Шиманович І.В.) – «Самопідтримка та пошук ресурсу для учасників освітнього процесу», у 4АМЛ+4РМЛ (куратор Школа І.В.). – «Навчання під час війни: рекомендації та поради». Обговорення проходили у жвавій і доброзичливій атмосфері. Всім було зрозуміло, що разом ми обов’язково переможемо і отримаємо ті навички, вміння і знання, які допоможуть нам у цьому.

Доцент Андрій Мороз


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print