Безперервний професійний розвиток викладачів у сфері педагогіки та психології як гарантія якісної освіти

25 березня, у межах міжнародного наукового педагогічного онлайн-стажування “Безперервний професійний розвиток викладачів у сфері педагогіки та психології як гарантія якісної освіти”, що відбулось у Куявському університеті м. Вроцлавек (Республіка Польща), канд. пед. наук, старша викладачка кафедри іноземних мов і методики викладання Олена Кондратьєва відвідала англомовну онлайн-лекцію “Лідерство в освіті”.

Лекторкою виступила Джоанна Скиба, експерт в галузі освіти та електронного навчання для дорослих (Республіка Польша). Лекція була присвячена таким актуальним питанням як використання інновацій в контексті викладацької діяльності в університеті, корпоративної взаємодії усіх учасників освітнього середовища, проблем менторства та врахування сучасних викликів освіти. Окрім цього було окреслено особливу роль викладача, який має сучасну науково-професійну позицію та розвиває навички лідерських якостей студентів.

Тож, ми продовжуємо втілювати ідеї розвитку лідерства в контексті організації навчального процесу в Бердянському державного педагогічному університеті.

За матеріалами кафедри іноземних мов і методики викладання


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print