Олімпіада з правознавства на гуманітарно-економічному факультеті БДПУ

25 березня 2024 року в університеті пройшов І тур Всеукраїнської олімпіади з правознавства. У заході взяли участь здобувачі вищої освіти 3 ПР, 4 ПР, м1ПР-з груп гуманітарно-економічного факультету (спеціальність: 081 Право).

Колектив кафедри правознавства розробив програму олімпіади, в якій визначили правові галузі, види завдань та критерії їх оцінювання. Здобувачам пропонувалися завдання у тестовій формі, завдання з відкритою відповіддю та правові задачі з цивільного та кримінального права.

Тематика завдань стосувалася актуальних правничих проблем, зокрема, відшкодування шкоди, завданої власнику нерухомого майна внаслідок збройної агресії російської федерації проти України; кримінально-правової характеристики колабораційної діяльності; права інтелектуальної власності на об’єкти, створені за допомогою Chat GPT.

Найбільш вмотивованими до участі у змаганнях виявилися студенти 4 курсу, які наразі готуються до успішного складання підсумкової атестації та єдиного фахового вступного випробування в магістратуру для вступу на спеціальність 081 «Право».

За результатами олімпіади з правознавства перше місце здобула Симоненко Валерія (4ПР). Друге місце посів Воловик Станіслав (4 ПР). Третє місце – Бодух Катерина (м1ПР-з).

Члени журі ухвалили рішення відрядити здобувачів – Симоненко Валерію та Воловика Станіслава для участі у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з правознавства.

За матеріалами кафедри правознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print