Читацький ретрит

28 березня о 16:00 кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства об’єднала однодумців, в новому форматі задля прочитання та обговорення таємного твору. Назву розкрили лише під час засідання читацького клубу – це новела «Кішка на дощі» Ернеста Гемінгвея.

  Твір Гемінгвея про втрачене покоління і ті емоції та стани, які воно несе – самотність, душевну порожнечу та кризи у сімейних стосунках. Маленька розповідь має глибокий сенс: на прикладі декількох годин із життя молодого подружжя автор показав трагедію цілого покоління юнаків і дівчат, які пережили страхіття війни і шукають себе у мирному поствоєнному часі. Учасники зустрічі аналізували цей твір крізь призму власного сприйняття та досвіду. Було дуже цікаво почути різні погляди на розповідь і виділити щось для себе.

  І хоча ми можемо зустрічатися тільки в онлайн-форматі, але теплу атмосферу, яка виникає під час засідання читацького клубу, неможливо передати словами. Це зібрання викликало неймовірну кількість позитивних емоцій. Саме це і потрібно в ці складні для нас і нашої країни часи. Люди, інтереси яких співпадають із нашими, цікаві бесіди та спокій.

  Читайте, долучайтесь до нашого читацького клубу та отримуйте багато позитивних емоцій! Наступне засідання планується в останній четвер квітня. Планується читання і обговорення таємного твору української літератури.

Юлія Полівода,

начальниця відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print