Від протистояння до порозуміння: в БДПУ пройшов форум «Молодь Бердянщини»

У світі, де конфлікти та суперечності не є рідкістю, медіація стає важливим інструментом для досягнення порозуміння та співпраці. Про це йшлося 27 березня 2024 року на іміджевому заході «Молодь Бердянщини», ініційованому Бердянським державним педагогічним університетом спільно з Бердянською районною державною адміністрацією та Бердянською міською військовою адміністрацією. Тема зібрання – «Роль медіації в соціумі: від протистояння до порозуміння». Зустріч пройшла у змішаному форматі.

Із привітальним словом виступили ректор БДПУ Ігор Богданов, голова Бердянської районної державної адміністрації Олексій Бакай, начальник відділу міжнародних зносин інформаційного забезпечення та комунікацій Бердянської міської військової адміністрації Євген Гнибіда та начальниця відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради Тетяна Фурманова. Спікери круглого столу – начальниця відділу кадрів БДПУ Марина Вруцька, фасилітатор діалогових процесів Євген Кавун, начальник Андріївської сільської військової адміністрації Бердянського району Богдан Ткаченко, начальник Сектору ювенальної превенції Бердянського районного відділу поліції Євген Бучакчийський, соціальний педагог Денис Іванов, практична психологиня Катерина Сушко – акцентували увагу на інструментарії і можливостях медіації, відновленні соціальних в’язків після деструктивних процесів у громадах, поділилися власними практиками і досвідом.

Ключові проблеми і їх обговорення під час роботи круглого столу стали лише початком широкої дискусії про роль медіації в сучасному суспільстві. Спікери зійшлися на думці, що впровадження медіаційних практик та поширення усвідомлення про їх важливість може сприяти зменшенню конфліктів та підвищенню загального рівня розуміння та співпраці в суспільстві.

За матеріалами відділу соціально-гуманітарної та виховної роботи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print