Більше, ніж ідеї: реалізація творчих ініціатив молодих учених ФППОМ

12 квітня відбулося засідання Ради молодих учених факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв (в.о. декана, кандидатка педагогічних наук, доцентка Анжеліка Лесик), на якому вдало поєдналися  інновації та традиції цього дорадчого органу.

Наші молоді вчені (викладачі та здобувачі) разом із заступницею декана з наукової роботи ФППОМ, кандидаткою педагогічних наук, доценткою кафедри початкової освіти Мариною Нестеренко, головою РМУ ФППОМ, кандидаткою педагогічних наук, доценткою кафедри початкової освіти Крістіною Петрик, заступницею голови РМУ ФППОМ, старшою викладачкою кафедри початкової освіти Тетяною Мухіною, секретарем РМУ ФППОМ, старшою викладачкою кафедри психології Вікторією Федорик обговорювали актуальні питання розвитку сучасної науки та освіти.

🚀 На початку засідання було представлено звіт про виконання поточних проєктів РМУ у 2023 році, які засвідчили публікаційну активність молодих науковців ФППОМ, результативність заходів та загалом діяльності РМУ факультету за минулий рік.

🌟 Обговорення пропозицій  до щорічного конкурсу «Найкращий молодий вчений БДПУ» відкрило нові горизонти для визнання та підтримки молодих науковців. Слід зазначити, що 2-й етап зазначеної події передбачає голосування за конкурсантів номінації «Науковий прорив (здобувач)» у період з 07 по 21 квітня 2024 року на сторінці РМУ БДПУ за посиланням: https://www.facebook.com/rmubdpu

🌐 Учасники засідання запропонували створити «Форум ідей», який стане платформою для обміну думками та інноваційними концепціями, що можуть поліпшити наукову й освітню діяльність здобувачів вищої освіти. Крім того, обговорювались можливості залучення  студентства до конкурсів та грантів, які відкривають шляхи для реалізації амбітних дослідницьких проєктів і додаткове матеріальне заохочення.

🏆  Наприкінці засідання затвердили організаційні зміни в структурі РМУ факультету, перспективний план проєктів до Днів науки та на 2024 рік загалом.

💡 Засідання можна вважати продуктивним, оскільки учасники підтримали стратегічні напрямки розвитку наукової діяльності. Молоді вчені розглянули нові ідеї для підвищення наукового потенціалу здобувачів та викладачів, а також упровадження інноваційних методик в освітній процес.

🙏 Дякуємо всім учасникам за цікаві доповіді, креативні ідеї та продуктивний діалог!💪💡

#РМУ_ФППОМ #РМУ_БДПУ #БДПУ #BSPU #Найкращий_молодий_БДПУ #НашаКоманда #Освіта #Мистецтво #Педагогіка #НауковіДослідження


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print