Британська Рада – онлайн-зустрічі для представників університетів

Британська Рада підготувала серію онлайн-зустрічей для представників університетів із 15 країн Центральної та Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії. Основна мета цих зустрічей – різнобічне обговорення впливу та наслідків пандемії Covid-19 на навчальний процес в сфері вищої освіти. Орієнтовною тематикою зустрічей є дистанційне навчання, забезпечення якості онлайн-освіти, студентська мобільність у найближчому майбутньому і проведення досліджень.

Викладачки кафедри прикладної психології та логопедії Ганна ЛОПАТІНА та Наталя ЦИБУЛЯК взяли участь у першій зустрічі «Accelerating technology: University’s proactiveness to use emerging technologies across all activities», яка відбулася 7 травня. На цій зустрічі своїм досвідом щодо організації навчального процесу в умовах пандемії ділилися Саймон Гай (проректор, Університет Ланкастер, Велика Британія), Разія Ісаєва (директор з питань розвитку, Університет Хазар, Азербайджан), Роман Шулик (доцент кафедри журналістики, Національний університет «Острозька академія», Україна).

Онлайн-зустрічі триватимуть впродовж травня-червня 2020 року, тому запрошуємо долучитися до вивчення досвіду колег із різних країн.

Наталя ЦИБУЛЯК,доцентка кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print