Читацький клуб – найкраща психологічна терапія

25 січня на кафедрі української та зарубіжної літератури Бердянського державного педагогічного університету відбулося чергове засідання читацького клубу, на якому обговорили роман британської письменниці Кейт Аткінсон «Життя за життям». Цей твір – альтернативна історична психологічна проза, в якій авторка повторює події в житті головної героїні Урсули Тодд з метою показу альтернативних можливостей її долі.

На зустрічі поговорили про події першої Світової війни, що описуються у творі, провели паралелі із сучасністю, проаналізували авторський стиль письменниці і такі постмодерністські риси як гіперрецептивність, інтертекстуальність, іронія, колаж тощо. Присутні дійшли висновку, що книготерапія допомагає відволіктися від новин, відновити емоційну рівновагу, а головне – отримати позитивні емоції від спілкування в колі однодумців і колег. Тож запрошуємо усіх доєднатися до засідань читацького клубу, які відбуваються в останній четвер кожного місяця.

Наступна зустріч запланована на 29 лютого. Планується обговорення роману сучасного українського письменника, офіцера ЗСУ Ілларіона Павлюка «Я бачу, вас цікавить пітьма». З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі!

За матеріалами кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print