Викладачі та студенти кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації Бердянського державного педагогічного університету долучитись до вебінару, присвяченому проблемі представлення результатів моніторингових досліджень за допомогою мультимедійної презентації.
Спікеркою вебінару виступила кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри освіти дорослих навчально-наукового інституту перепідготовки та підвищення кваліфікації Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, провідний фахівець відділу банку тестових завдань та психометричного аналізу УЦОЯО Л.О. Кухар.
Під час зустрічі було проаналізовано інструменти, які можуть використовуватися фахівцем для проведення тренінгів чи виконання завдань з формування інформаційно-цифрової компетентності. Жвавий інтерес викликало обговорення особливостей сервісу (https:// coggle.it/): простота роботи, зрозумілий інтерфейс, можливість додавати посилання на відео.
У процесі зустрічі Людмила Олександрівна наголосила, що альтернативою до використання карти знань Coggle можуть стати додатки Mind Meister, Draw.io, PersonalBrain, Cacoo. Ще одним інструментом для спільної роботи є велика кількість віртуальних дошок оголошень. Фахівець, створивши центральний об’єкт, може надати доступ до карти, у якій потрібно заповнити різноманітні «гілки». Також на увагу заслуговує додаток Linoit, який дозволяє створювати полотна (canvas) та розміщувати на них стікери (stickers) із записами, зображеннями, відео, посиланнями на електронні ресурси, завданнями кожному учню/студенту; працювати колективно; передивлятися створені іншими користувачами віртуальні дошки.
Учасники вебінару навчилися представляти результати моніторингових досліджень за допомогою мультимедійної презентації, дізналися, якими прийомами користуватися для створення карти знань в умовах дистанційного навчання, як надавати учням/студентам доступ до відео і ще багато цікавого. Дякуємо Людмилі Олександрівні за підтримку і змістовну розповідь. Щире спасибі викладачам кафедри педагогіки Бердянського державного педагогічного університету за можливість долучились до цікавого івенту.
Доктор педагогічних наук, професор
кафедри біології, здоров’я людини та фізичної реабілітації
Бердянського державного педагогічного університету
Хатунцева С.М.
Світлини з архіву кафедри