Для першокурсників – 24 екскурсії в Музеї історії БДПУ

Студентки-історики Владислава Проценко, Аліна Нестеренко, Ілона Ягодкіна та Анна Каіра у п’ятницю, 25 вересня завершують свій марафон проведення 24 екскурсій в Музеї історії БДПУ, організованих для всіх першокурсників університету.

Екскурсії розпочалися у перший же тиждень навчання вчорашніх абітурієнтів, який цього року припав не на початок, а на середину вересня. Тож першокурсники фактично у перші дні перебування у стінах БДПУ отримали змогу долучитись до славного минулого цього закладу освіти.

Перші чотири екскурсії для студентів факультету фізичної культури, спорту та здоров’я людини пройшли 17 вересня, на День міста, в рамках історичного фестивалю проєкту «Яка твоя історія?». У наступні дні, за виключенням вихідних, екскурсії були проведені для першокурсників інших п’яти факультетів.

З огляду на карантинні обмеження, кількість учасників кожної екскурсії становила 7-15 осіб, звісно, з дотриманням маскового режиму.

Екскурсії складені на основі п’ятитомника «Матеріали з історії Бердянського державного педагогічного університету» і спецкурсу «Історія БДПУ».

Хочеться висловити щиру подяку чотирьом невтомним екскурсоводам і викладачам, які супроводжували студентів, а також впевненість, що такий початок навчання додасть першокурсникам наснаги і гордості за те, що вони долучились до великої університетської родини.

Професор Ігор Лиман,

завідувач кафедри історії та філософії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print