Досвід педагогічної діяльності

14 травня 2021 року відбулася гостьова лекція викладача української мови, української та зарубіжної літератури Бердянського медичного фахового коледжу Ольги Куртової. На лекції були присутні викладачі кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства, здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти освітніх програм «Середня освіта (Мова і література (англійська))», «Філологія» та здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Середня освіта (Мова і література (англійська)). Болгарська мова», «Середня освіта (Українська мова і література). Англійська мова».

Під час зустрічі присутні могли ознайомитися з досвідом викладацької діяльності Ольги Куртової, вимогами до сучасного вчителя української мови та літератури і зарубіжної літератури, основними трендами шкільної філологічної освіти.

Студентів-учасників зустрічі цікавили питання, які стосуються організації навчального процесу в школі, специфіки проведення інтегрованих уроків, формування та розвитку компетентностей, що забезпечують успіх практичної діяльності.

Лекція мала велике значення для студентів, їх подальшого професійного зростання, сприяла підготовці майбутніх учителів, фахівців високого ґатунку, поглибленню ґрунтовних знань, умінь та навичок студентів, а також розвиткові «soft skills», лідерських якостей, які допомагатимуть гармонійно розвиватися й будувати успішну кар’єру майбутнім педагогам.

За матеріалами кафедри української та

зарубіжної літератури і порівняльного

 літературознавства БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print