Дитяча книга очима студентів факультету філології та соціальних комунікацій

Щороку 2 квітня у світі відзначають Міжнародний день дитячої книги. Свято було започатковане в 1967 році рішенням Міжнародної ради з питань дитячої книги. Цього дня народився славетний казкар – Ганс Крістіан Андерсен.

Студенти факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету створили власні рекомендації дитячих книг.

Флешмоб за хештегом #МіжнароднийденьдитячоїкнигиБДПУ# організувала кафедра української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства (завідувач кафедри професор Харлан О.Д.). Такий вид діяльності популяризує дитяче читання, заохочує до знайомства з новими книгами, надає можливість до неформального вираження власної думки про книгу.

Активну участь взяли студенти 4 курсу, які вивчали курс «Поезія в дитячому читанні» (Біловол Зоряна, Холецька Олександра, Байлим Софія, Раєвська Катерина). Студентки короткими відгуками схарактеризували книги, які вподобали самі, порадили для читання дітям.

Магістранти освітньої програми 035 Філологія (Українська мова та література) Дарина Скуратовська та Анастасія Стельмах підготували відео огляд про дитячі книги, добірку «ТОП 10 дитячих книжок», які, на їх думку, варті уваги маленьких читачів та їх батьків.
Флешмоб зацікавив і студентів-журналістів (керівник доц. Роман Костромицький), які створили буктрейлери книг для дітей та юнацтва.

Роботи було розміщено в соцмережах, зокрема на сторінці фейсбуку кафедри української та зарубіжної літератури і порівняльного літературознавства та факультету філології і соціальних комунікацій.

Завідувачка кафедри

української та зарубіжної літератури

і порівняльного літературознавства,

професорка Ольга Харлан


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print