ФДССО відсвяткував випуск бакалаврату

Вже третій рік поспіль випускний вечір здобувачів факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти асоціюється не з урочисто прикрашеною залою університету, квітами, сходом сонця над Азовом, а з віконечками в ZOOM. Але це не зменшує важливість і урочистість свята.

Навчання на факультеті закінчили 186 бакалаврів денної та заочної форми навчання. Для них звучали привітання від деканату, завідувачок випускових кафедр, кураторів, їм оголошувалися подяки ректорату та деканату, а вони ділилися спогадами, порівнювали себе першокурсників з собою випускниками, дякували за розуміння, підтримку а головне – за науку: не тільки для професійного зростання, але й зростання як особистості як громадянина.

Звичайно не обійшлося без сліз, адже всі розуміли, що починається зовсім новий, невідомий етап життя, що найбільший відрізок студентства пройдено. Але про мрію бути магістром, зберегти в душі все найкраще , що подарував бакалаврат, говорив майже кожний. І ще одна мрія витала в віртуальному просторі – зустрітися в Бердянську як велика родина ФДССО. Тому фінальним акордом слала пісня, яку підготували студенти молодших курсів для випускників: «Роде наш красний».

Тож,  «не цураймося, признаваймося», що ми – випускники факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти Бердянського державного педагогічного університету.

За матеріалами факультету дошкільної,

спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print