Флешмоб до дня української писемності та мови #навчатимуукраїнської

Якщо народ втрачає свою мову, він перестає бути народом… Українська нація збереглася, бо зберегла свою мову…
Іван Ющук

Мова – важливий чинник націєтворення та розвитку держави, основа її інтелектуального потенціалу, одне з найбільших духовних та суспільних надбань народу.

9 листопада 2022 року в Бердянському державному педагогічному університеті відзначили важливе свято для кожного свідомого громадянина – День української писемності та мови. Кафедра української мови та славістики провела низку заходів, спрямованих передусім на подальше удержавлення української мови, зростання її престижу, популяризації, піднесення іміджу. Зокрема це IX Міжнародна наукова інтернет-конференція «Мова і соціум: етнокультурний аспект» (11 листопада 2022 р.), наукові читання «Іван Огієнко – невтомний сівач на українознавчій ниві (до 140-річчя від дня народження)» (9 листопада 2022 р.), мовна онлайн-вікторина «Звучи, рідна мово» для студентів нефілологічних спеціальностей (11 листопада 2022 р.), відкриття і проведення вузівського етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика; підготовлено відеокалендар «Становлення української мови». Охочі долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності-2022.

Наразі флешмоб завершено. Кафедра української мови та славістики щиро вдячна авторам за цікаві відеоролики. Всі охочі можуть переглянути роботи учасників на офіційній сторінках кафедри у Фейсбуці (https://www.facebook.com/100084046149359/) та Інстаграмі (https://instagram.com/kums.bdpu?igshid=YmMyMTA2M2Y=).

Неля Павлик,
доцент кафедри української мови та славістики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print