Я піднялася високо…

Магістри зі спеціальності «Управління закладом освіти» прозвітували про готовність до захисту результатів дослідження актуальних проблем управління національною освітою.

Вимоги до виконання та оформлення залікових магістерських робіт зростають в геометричній прогресії. Це і обґрунтування актуальності обраної теми, науковість, доказовість, наявність рекомендацій для управлінської практики. Особливі вимоги – академічна доброчесність – елемент нашої культури.
Війна внесла корективи до усталеного порядку академічних процедур. Це стосується, у першу чергу, доступу до ресурсів Інтернету. Так здобувачка Юлія Клішко взагалі не змогла «прорватися» з тимчасово окупованої території Донеччини до процедури передзахисту. Був представлений електронний варіант роботи та відгук наукового керівника.

  • Я піднялася високо! Такі слова сказала здобувачка зі Львова. Дійсно, красномовна фраза. У пошуках стабільного відеозв’язку вона піднялася на саму високу точку міста. А ще – вона відмінно виконала дослідження, має наукові публікації… і перспективи. Ми радіємо таким самооцінкам і підтримуємо їх.
    Проголошені наукові тези здобувачів були присвячені 90-річному ювілею Альма матер.
    Викладачі кафедри, наукові керівники висловили впевненість, що соціальний та професійний ліфт для наших випускників буде широким шляхом до власного успіху та творчої, перетворюючої діяльності для незалежної України.

Професор кафедри менеджменту та адміністрування
Василь Крижко.


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print