Форум «Веселка»–2021 до міжнародного Дня студента

З 15 по 18 листопада 2021 року на базі відпочинку «Зелений гай» у місті Святогорськ проходив студентський форум «Веселка», присвячений міжнародному Дню студента, в якому взяли участь студенти закладів вищої освіти південно-східного регіону України з Краматорська, Маріуполя, Покровcька та інших, в тому числі й з Бердянського державного педагогічного університету.

Упродовж трьох днів відбувався обмін досвідом щодо студентського самоврядування, проходили майстер-класи зі сценічного гумору, конкурси, інтелектуально-розважальні ігри.

Особливою подією форуму було представлення студентами свого університету та КВК-команд. Першими цей захід відкрила наша команда «План Б».

Форум відвідала заступник голови облдержадміністрації Донецької області Юлія Костюніна, яка привітала студентів, подарувала великий святковий торт і подяки радам студентського самоврядування.

І хоча ці три дні пролетіли шалено швидко, ми, натхненні та з новими ідеями, будемо робити наш університет ще кращим та чекати «Веселку» –2022, щоб уразити своїми успіхами.

Дар’я Шолохова, голова студради факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *