Попереду – нові перемоги!

Минулого тижня був опублікований наказ Міністерства освіти і науки України від 15.11.2021 р. №461-к про призначення професора Ігоря Богданова ректором Бердянського державного педагогічного університету терміном на п’ять років з 16 листопада 2021 року до 15 листопада 2026 року.

На щотижневій нараді 23 листопада перша проректорка, проф. Ольга Гуренко урочисто і щиро привітала від імені всього колективу університету Ігоря Тимофійовича із затвердженням на посаді. На побажання Ольги Іванівни, щоб і наступні роки були такими ж квітучими і продуктивними, Ігор Тимофійович пожартував: «Буде цікаво, обіцяю! Якщо серйозно, то підтримка колективу в 96 % на виборах , укладення контракту на 5 років – це визнання керівництвом МОН і держави, це висока оцінка спільної роботи. Сподіваюсь, що і в подальшому завдяки нашій дружній спільноті ми будемо просувати рідний університет на найвищі щаблі в усіх можливих напрямках!»

Редакція долучається до привітань і бажає досягти максимальних вершин і реалізації усіх професійних задумів! Хай новий термін перебування на посаді буде сповнений успіхів, радості і гордості за наш університет!

Текст і фото – Юлія Мельнікова


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print