…Шістдесят восьма річниця Великої Перемоги знову сколихнула в наших серцях бурхливі потоки глибокої пошани, невичерпної вдячності, в’язанки хороших, теплих слів кожному з них, хто живе поруч з нами, а в роки фашистського лихоліття кував цю Перемогу. Звичайно ж, що й професорсько-викладацький та студентський колектив нашого університету взяв участь у всіх загальноміських заходах, долучаючись до колективної вдяки ветеранам та учасникам Великої Вітчизняної війни.
Напередодні 9-го травня на подвір’ї 1-А корпусу біля пам’ятника викладачам та студентам, загиблим у роки війни відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня перемоги з участю ректора університету, професора Вікторії Зарви, проректорів, представників інститутських, факультетських, студентських колективів… Виступаючі на мітингу координатор з міжнародної діяльності, длоктор історичних наук, професор Ігор Лиман, ветеран Великої Вітчизняної війни, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємництва та економічної теорії Юрій Юхно, голова Студентської ради університету Вікторія Каліберда говорили про безсмертя, невичерпність та вічність пам’яті нашої, про щиру вдячність ветеранам нашим за післявоєнні десятиліття з чистим та мирним небом… Хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника завершився святковий мітинг…
…Приблизно о цій порі студенти та викладачі економіко-гіманітарного коледжу університету допомагали організаторам святкового концерту в ЦДЮТ, а згодом й частуваннях «фронтовою кашею» та канапками кожного, хто заплановано чи мимоволі став учасником цього дійства. І, звичайно, не могли не взяти участі наші, університетські, разом із керівниками міста та представниками трудових колективів у покладанні вінків до могили морякам-десантникам в парку ім. П. Щмідта, в мітингу біля барельєфу Є. Кунгурцева, в міському святковому концерті «Перемога», мітингу-реквіємі біля Вічного вогню та біля братської могили радянських воїнів, що загинули під час визволення Бердянська в 1943 році «Щоби пам’ятали»…
«Університетське Слово»
На світлинах: святково-урочисті миттєвості
Світлини Степана Гериліва